Шини Uniroyal

Автошини Uniroyal випускаються концерном Continental AG, діяльність якого почалася ще в 1895 році.

Торгова марка «Uniroyal Englebert» з'явилася в 1958 році, коли до складу Continental AG включили відому компанію Englebert, яка якраз і займалася випуском каучукових покришок для потреб концерну.

Сьогодні Continental AG, крім всесвітньо відомих автошин, випускає ще й інші різновиди деталей автомобілів - від гальмівних систем і трансмісій до електронних блоків. При цьому шини Uniroyal виробляються на численних заводах корпорації, розташованих в 35 країнах світу.

Відмінними рисами автошин Uniroyal є високотехнологічність та ідеально продумані інженерні рішення, що гарантує їм чудові якості, головним з яких є надійне зчеплення з дорогою. При експлуатації важливо, щоб шини забезпечують повну безпеку на мокрій дорозі. У шинах Uniroyal це досягається максимально коротким гальмівним шляхом, чому сприяє ефективне відведення води із зони плями контакту за рахунок особливого малюнка протектора.

При виготовленні шин Uniroyal застосовується унікальна гумова суміш, що включає кремніємісткий полімер, що є ноу-хау компанії. Це надає шинам Uniroyal виняткову довговічність при збереженні еластичності, необхідної для досягнення високих параметрів.

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Uniroyal
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Uniroyal
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто