Шини Vredestein

Шини Vredestein - більш ніж півстоліття якості.

Хоча концерн Vredestein займається виробництвом гумової продукції ще з 1909 року, він був заснований в 1946 році. Зараз, як і тоді, Vredestein Tyres BV присвячує себе розробці, маркетингу, продажу та збуту шин для пасажирських автомобілів, сільського господарства та промисловості.

Було потрібно дійсно багато сміливості і повного розуміння справи для того, щоб заснувати новий бізнес відразу ж після Другої світової війни. Завод у місті Еншеде (Enschede) був спільним голландсько-американським підприємством, сформованим компаніями Vredestein і BF Goodrich. Його існування віталося в часи, коли більшість підприємств цієї галузі були в руїнах.

Компанія-новачок почала свою кар'єру виробництвом шин, які, хоч і були лідерами в США, в той же час мали схильність до ковзання на європейських дорогах. Таким чином, дух першопрохідника, завдяки якому пізніше Vredestein прославився, допоміг розробити нові шини, що відповідають саме європейським вимогам. Шини Profilux тоді продавалися в спеціальній упаковці, що підкреслювала якість продукції.

Шини Vredestein, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Vredestein
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Vredestein
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто