Шини Yokohama

Шини «Yokohama» задовольнять навіть для найвибагливішого водія. І це закономірно - шини «Yokohama» випускаються вже майже сто років і на даний момент компанія займає сьому позицію в світовому рейтингу продажів шин.

Почалося все 13 жовтня 1917 року, коли в Йокогамі, місті в японській префектурі Канагава, було засновано спільне підприємство американської корпорації BF Goodrich і Yokohama Cable Manufacturing Co., Ltd. Виробництво стартувало за типовою для того часу схемою, приносячи стабільний дохід. У 1937  вся продукція стала випускатися під єдиною торгівельною маркою, що збереглася до цих пір - «Yokohama».  У 2001 році Yokohama починає стратегічне партнерство з європейською корпорацією Continental AG.

В даний час Yokohama - це одна з найбільших міжнародних компаній. Виробничі підрозділи фірми розташовані в Японії, США і Філіппінах. Вони виробляють шини для пасажирських авто, вантажівок, автобусів, будівельних і гірничодобувних машин. Шини компанії «Yokohama» поставляються на первинну комплектацію всіх без виключення японських виробників автомобілів і є справжньою знахідкою для багатьох ексклюзивних тюнингових ательє світу.

Також фірма виготовляє камери для шин, колісні диски із легких сплавів, гумовотехнічні вироби промислового призначення: ремені, шланги, клеї, герметики, гідроізоляційні матеріали, антисейсмічні гумові підпори для мостів та будівель, вироби для гольфу та комплектуючі для авіаційної техніки.

Шини «Yokohama», як літні, так і зимові, перед випуском їх в серійне виробництво проходять тестування на всесвітньо відомих тестових полігонах. Все це говорить про те, що шини виробництва «Yokohama» - це продукт бездоганної якості, до якої може долучитися кожен автомобіліст.

Шини Yokohama, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Yokohama
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Yokohama
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто